Karma dla psa

Aby nasz pupil żył długo i zdrowo, oprócz odpowiedniej ilości ruchu, potrzebuje także zbilansowanej diety. Jeśli zwierzę jest karmione pełnowartościowymi karmami, zarówno mokrymi jak i suchymi, otrzymuje wszystkie potrzebne mu substancje odżywcze. Dzięki pokryciu zapotrzebowania na niezbędne witaminy i minerały, nasz przyjaciel może latami cieszyć się prawidłowym trawieniem, a także zdrowymi zębami i zadbaną sierścią. Właściwy dobór składników zapewni mu również odpowiedni rozwój i długie lata aktywności. W naszym sklepie odkryją Państwo różnorodne karmy dla psów w wielu smakach. Spełniają one oczekiwania każdego smakosza, niezależnie od upodobań. Proponowane przez nas produkty zawierają imponującą ilość mięsa, witamin, minerałów i prebiotyków, dlatego decydując się na zakup naszej karmy dla psa nie trzeba stawać przed wyborem, czy nasz zwierzak będzie jadł zdrowo, czy smacznie. Produkty dedykowane są różnym gatunkom, pośród których znajdą Państwo pełnoporcjowe propozycje, między innymi dla takich ras jak Golden Retriever, Owczarek niemiecki czy Yorkshire Terrier. Producentami naszej oferty są m.in Brit, Dolina Noteci oraz  Animonda.

Jest 950 produktów.

Pokazano 1-36 z 950 pozycji

Aktywne filtry

Karmy Animonda

Animonda to niemiecka firma, zajmująca się produkcją karm dla zwierząt. Została założona w 1991 roku. Podstawowymi wartościami firmy jest dbanie o najwyższą jakość wyrobów oraz stosowanie zasad naturalnego odżywiania zwierząt. Karma dla psa Animonda spełnia najwyższe standardy zbilansowanej diety, dzięki czemu stanowi wysokiej wartości pokarm dopasowany do rasy, wieku i aktywności naszego pupila. Produkty Animonda charakteryzują się również tym, że nie zawierają sztucznych dodatków, polepszaczy czy konserwantów. Karma dla psów tej marki dostarcza wszystkie niezbędne składniki odżywcze, co czyni ją łatwostrawną i dobrze przyswajalną, nie wywołuje alergii i chorób układu pokarmowego. Firma Animonda uwzględnia w trakcie produkcji wyniki najnowszych badań. Z całej oferty karm dla psów, największą popularnością cieszą się puszki Animonda Grancarno. Wśród proponowanych produktów, możemy znaleźć także pyszne pasztety w różnych smakach oraz puszki z kawałkami mięsa w galaretce. Dodatkowym atutem jest szeroki wybór smaków i opakowań oraz przystępna cena.

Karmy Brit Care

Marka ta specjalizuje się w żywieniu psów skłonnych do alergii pokarmowych. Od wielu lat firma produkuje doskonałą jakościowo suchą oraz mokrą karmę, wolną od uczulających składników. Specjalnie opracowane receptury pokarmu, zapewnia naszemu pupilowi pokrycie wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Jednocześnie skład karmy jest całkowicie wolny od białek zbóż, których przyjmowanie przez długi okres czasu może wywoływać alergie pokarmowe u naszego zwierzaka. Wyroby Brit Care są dostępne w naszym sklepie w wielu wariantach. Proponujemy produkty zarówno dla szczeniąt, jak i psów-seniorów, psów ras dużych oraz małych. Oprócz tego znajdą u nas Państwo także karmy specjalistyczne. Są one dedykowane dla psów wystawowych, tych o większej aktywności oraz wrażliwych. Wszystkie propozycje Brit Care wzbogacone zostały o przeciwutleniacze, prebiotyki i probiotyki, oraz kwasy omega-3. Składniki te gwarantują silniejszy organizm oraz dłuższe życie naszego psa.

Karmy Dolina Noteci

Jest to polskie przedsiębiorstwo, zajmujące się produkcją karmy dla psów i kotów. Jego siedziba znajduje się w Wyrzysku (województwo wielkopolskie) oraz posiada miano najnowocześniejszego Zakładu Produkcji Karm dla Zwierząt w Europie. Wysoka pozycja firmy w kraju, umożliwiła jej rozwój także na rynku zagranicznym. Obecnie produkty Doliny Noteci można zakupić w Estonii, Finlandii,  Rosji, Ukrainie, Rumunii, Czechach, Litwie oraz Chorwacji. Od kiedy firma zaczęła funkcjonować, najistotniejsza jest dla niej jakość karmy, a co za tym idzie- popularyzowanie zdrowego żywienia zwierząt. Z tego względu receptury karm komponowane są przez profesjonalistów, właściwie zbilansowane, następnie na każdym etapie produkcji starannie badane. Dolina Noteci stawia sobie za cel wytwarzanie produktów o niewątpliwym składzie, dokładnie przedstawionym na etykiecie.Dzięki temu opiekunowie mają możliwość wyboru najodpowiedniejszego pokarmu dla swojego pupila. To właśnie świeże surowce, pochodzące od lokalnych dostawców, przyczyniają się do wysokiej jakości oferowanych wyrobów i zapewniają im wyborny smak. Przedsiębiorstwo "Dolina Noteci" zostało przystosowane do odwiedzających je miłośników zwierząt, ciekawych procesu powstawania karmy. Od 2016 roku klienci mogą przyjrzeć się produkcji na własne oczy. Aktualnie marka proponuje karmy mokre w formie pasztetu, mielonki oraz kawałków mięsa w sosie. Produkty dostępne są w różnych rozmiarach i opakowaniach: puszki, saszetki, osłonki poliamidowa.Naturalne, odpowiednio przystosowane do zwierząt karmy, zapewniają nie tylko energię i zdrowe życie , lecz także nienaganny wygląd ich sierści.