Mokra karma dla kota

Dobrym wyborem jest mokra karma dla kota, która pełnowartościowe kawałki mięsa łączy z aromatycznym sosem. Dzięki naszej szerokiej ofercie puszek i saszetek od znanych i cenionych marek takich jak Dolina Noteci, Animonda, Vitakraft, Fitmin czy Brir możesz przygotować swojemu kotu przepyszny posiłek. Warto zwrócić uwagę na karmy zawierające duży procent naturalnego mięsa. Koty to zwierzęta drapieżne, dlatego ważne jest dostarczanie im mięsnego jedzonka.

Mokra karma jest idealna dla kociąt, które nie przyjmują wystarczającej ilości płynów, ale również wybrednych, dla których liczy się intensywny smak. Skład dobrego posiłku powinien zawierać dużo białka, aminokwasów, witamin i mikroelementów. Wysokiej jakości składniki w połączeniu z substancjami odżywczymi wspomagają poprawne funkcjonowanie układu trawiennego i moczowego.

Jest 424 produktów.

Pokazano 1-36 z 424 pozycji

Aktywne filtry

Jaką mokrą karmę dla kota wybrać?

Pokarm podawany kotom powinien być jak najbardziej podobny od pokarmu naturalnego. Organizmy zwierząt przystosowane są do takiego właśnie sposobu dostarczania składników odżywczych. Warto pamiętać o drapieżnej naturze kociąt, dlatego przy wyborze karmy w pierwszej kolejności powinno się zwracać uwagę na udział mięsa w składzie. Czasami producenci dodają również inne składniki np. warzywa i owoce, których celem jest wzbogacenie pokarmu o dodatkowe witaminy, ale należy kontrolować ilość węglowodanów (aby nasz pupil nie popadł w otyłość).

Dobra mokra karma dla kota nie powinna zawierać substancji konserwujących, barwiących ani aromatyzujących.