Obroże dla psa

Elementarnymi częściami wyposażenia Twojego pupila jest smycz i obroża. Bez tych akcesoriów nie może odbyć się żadna wycieczka. Codzienne spacery, wakacyjne wyjazdy, zabawy na świeżym powietrzu – obroża dla psa okazuje się dla Twojego zwierzaka rzeczą niezbędną w większości życiowych sytuacji. Z tego względu jej wybór powinien być odpowiednio przemyślany. Jest to również ważny atrybut Twojego psa, umożliwiający mu wyróżnianie się i bycie rozpoznawalnym pośród innych czworonogów. Oferowane przez nas obroże dla psów są wygodne i komfortowe w użytkowaniu. Posiadają standardowy zatrzaskowy system zapięcia, dzięki przymocowanej do taśmy klamrze.

Jest 133 produktów.

Pokazano 1-36 z 133 pozycji

Aktywne filtry

Tak samo jak inne akcesoria, obroża dla psa musi być dopasowana do jego wielkości. Dzięki wielu rozmiarom dostępnym w naszym sklepie, bez wątpienia znajdziesz optymalny model dla Twojego pupila. Obroża dla psa nie może być ani zbyt wąska, ani za szeroka. Za wąski rozmiar sprawi, że w chwili pociągnięcia będzie się wbijała psu w szyje, tym samym powodując ból. Zbyt szeroka obroża może spowodować samowolne wyślizgnięcie się głowy psa. Ponadto za szerokie obroże mogą okazać się ciężkie, a jednocześnie niekomfortowe dla psa w codziennym użytkowaniu. Poza rozmiarem, odpowiednio dobrany design obroży, niezawodnie odzwierciedla charakter Twojego psa.

Przejrzyj starannie przygotowaną przez nas ofertę i spraw radość swojemu psu nową obrożą :)

Obroża nylonowa – idealna obroża, ponieważ jest lekka, wytrzymała i łatwa w czyszczeniu. Materiał nie powoduje odparzeń nawet przy długim kontakcie ze skórą. Części i okucia posiadają powłokę antykorozyjną, a plastikowe zatrzaski wykonano z najwyższej jakości mrozoodpornego plastiku. Można stosować ją wraz z kołnierzem ochronnym. Oferujemy obroże nylonowe w różnych kolorach i o różnej długości.

Obroża skórzana- cieszy się szczególną popularnością wśród właścicieli czworonogów. Jest trwała i wytrzymała, a przy tym odporna na działanie czynników zewnętrznych. W naszym sklepie internetowym znajdziesz bogatą ofertę artykułów wykonanych przy wykorzystaniu wysokogatunkowej skóry, które mogą stanowić doskonałą propozycję nie tylko dla dużych psów, lecz także dla tych o mniejszym rozmiarze. Dostępne modele są elastyczne i łatwe w dopasowaniu. Również istotny jest fakt, że w żaden sposób nie uciskają one szyi, tym samym nie ograniczają swobody wykonywanych ruchów. Obroża skórzana to idealne rozwiązanie zwłaszcza dla dużego psa, gdyż pozwala zapanować nad czworonogiem w trakcie spaceru. Obroże skórzane tworzone są głównie z myślą o właścicielach, którzy poszukują bardzo trwałych i mocnych akcesoriów do aktywnego spędzania czasu ze swoim wymagającym pupilem.

Obroża biobójcza- jest to obroża służąca do zwalczania kleszczy i pcheł u psów. Efekty działania tego typu obroży są widoczne już po kilku godzinach od jej założenia. W naszej ofercie znajdziesz między innymi obrożę Sabunol PLUS. Została stworzona z wykorzystaniem nowoczesnej technologii- jej innowacyjna forma paska zapewnia równomierne i długotrwałe uwalnianie się trzech składników aktywnych: permetryny, imidachloprydu i geraniolu. Dzięki temu obroża jest skuteczna przez 5 miesięcy. Badania potwierdzają wysoką tolerancję miejscową i ogólną, co czyni ją bezpieczną podczas stosowania.