Sucha karma dla psa

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz bogaty wybór starannie dobranych suchych karm, które dedykowane są zarówno szczeniakom, jak i dorosłym osobnikom. Karma sucha dla psa ułatwi Ci właściwe żywienie Twojego Pupila. W bardzo wygodnej i prostej formie, dostarczy ona Twojemu psu wszystkich niezbędnych do życia witamin i składników odżywczych, co oznacza, że może stanowić podstawę jego wyżywienia. To bardzo ważne, ponieważ dobrze żywiony pies jest zdrowy i szczęśliwy. Oferowana przez nas sucha karma jest nie tylko wyjątkowo smaczna, ale również wartościowa. Dzięki wysokiej kaloryczności zwierzę potrzebuje jej objętościowo niewiele aby zaspokoić swoje żywieniowe potrzeby. Karma sucha jest więc bez wątpienia bardzo ekonomicznym rozwiązaniem, nie obciążającym nadmiernie Twojego portfela. Jedno opakowanie wystarczy Twojemu psu na długi czas, dzięki czemu będzie miał on stały dostęp do dobrego pożywienia. Przy właściwym przechowywaniu sucha karma dla psa nie traci też swojego smaku i dłużej zachowuje swoją świeżość. Karmy suche z naszej oferty pochodzą od takich producentów jak m.in. Brit Care, Purina, Nutrilove czy Fitmin.

Jest 288 produktów.

Pokazano 1-36 z 288 pozycji

Aktywne filtry

Sucha karma dla psa sucha to obecnie najbardziej popularna metoda żywienia psa dostępna na rynku. Zakup suchej karmy dla psa w naszym sklepie zapewnia Ci komfort, ponieważ jednorazowo zamówiona karma, zapewni wyżywienie Twojego psa na kolejne kilka miesięcy. Wybór produktu z naszej oferty to również oszczędność czasu − nie musisz przygotowywać pożywienia dla swojego pupila na własną rękę, ani też pamiętać o regularnych zakupach stacjonarnych. Odpowiedni wybór suchej karmy dla psa w naszym sklepie zapewni zapotrzebowanie na niezbędne składniki odżywcze, niezależnie od rasy czy wieku psa. Zalecamy wybór psiej karmy, odnosząc się do jego wieku, ponieważ każda grupa wiekowa psa stawia bardzo konkretne wymagania żywieniowe, które różnią się od siebie. Dlatego szczenięta, które wciąż są w fazie wzrostu, potrzebują więcej białka i innych składników odżywczych, wspomagających ich dalszy rozwój. Natomiast psi seniorzy, ze względu na wiek, częściej borykają się z problemami zdrowotnymi. Pies w podeszłym wieku wykazuje większe zmęczenie, zmaga się z chorobami zębów oraz wieloma innymi dolegliwościami. Dlatego do zadań karmy dla psów-seniorów należy przede wszystkich wspieranie ich organizmu. Dorosłe psy także wykazują różnice między, dlatego zalecanym jest różnicowanie karmy pod względem aktywności fizycznej, stylu życia czy ogólnego stanu zdrowia.

Sucha karma dla psa powstaje w wyniku odwodnienia składników odżywczych. Ogólna zawartość wody w takiej karmie wynosi tylko 10%. Propozycja ta odznacza się wysoką kalorycznością. Dzięki temu karmienie psa jest ekonomiczne. Oprócz tego wpływa pozytywnie na efekty żywieniowe psów sportowych, aktywniejszych lub też osobników zmagających się z niedowagą. W przypadku suchej karmy dla psa, łatwo jest wydzielić najbardziej optymalną dawkę jedzenia, aby w zupełności zaspokoić jego potrzeby. Dzięki temu pies otrzymuje taką porcję jedzenia, jaką potrzebuje, a to wszystko składa się na jego ogólny stan zdrowia i prawidłowy rozwój– na każdym etapie życia.

Przy wyborze kamy, kieruj się przede wszystkim dobrem Twojego pupila. Obecnie dostępnych jest na rynku wiele różnych karm. Najlepszym wyborem będzie taka karma, która zaspokoi wszelkie potrzeby Twojego psa, biorąc pod uwagę jego wiek, rozmiar czy rasę.Karma dostosowana jest również pod względem składu do konkretnych potrzeb przedstawiciela danej rasy. Uwzględnia także ewentualne obciążenia genetyczne, zwłaszcza, jeśli chodzi o alergie i wszelkiego rodzaju nietolerancje pokarmowe, specyficzne dla niektórych ras. Jeśli masz wątpliwości i nie wiesz, którą karmę zakupić, zawsze możesz zasięgnąć opinii zaufanego weterynarza. W razie niepewności możesz też zwrócić się o pomoc do dietetyka weterynaryjnego. Rada specjalisty może okazać się niezbędna, jeśli Twój pies cierpi z powodu alergii lub chorób. Dobrym nawykiem może okazać się sprawdzanie składu karmy. Dzięki tej wiedzy możesz zdecydować, czy dany produkt zaspokoi potrzeby Twojego psa. W przypadku wątpliwości polecamy także weryfikowanie opinii na temat danych propozycji, które są łatwo dostępne w Internecie i umożliwiają podjęcie optymalnego wyboru.